Przejdź do treści

Kurczak wegetariański (Mock chicken) WU CHUNG 280g

16,50  brutto

Kurczak wegetariański (ang. Mock chicken) wyprodukowany przez słynną tajwańską firmę WU CHUNG specjalizująca się w przetwórstwie glutenu. Jest to specjalny produkt dla wegetarian otrzymywany ze smażonego glutenu (białka pszennego), doprawionego i uformowanego w kawałki przypominające w smaku i z wyglądu mięso kurczaka. Jest to najdoskonalej udający mięso produkt roślinny, dlatego nazwany jest także mięsem pszennym. Produkcja: Tajwan.

Na stanie

Kurczak wegetariański (ang. Mock Chicken) wyprodukowany przez słynną tajwańską firmę WU CHUNG specjalizująca się w przetwórstwie glutenu.

Jest to specjalny produkt dla wegetarian otrzymywany ze smażonego glutenu (białka pszennego). Doprawiony i uformowany w kawałki przypominające w smaku i z wyglądu filety kurczaka ze skórką. Jest to doskonały produkt roślinny, zamiennik mięsa. Nazwany jest także mięsem pszennym. Kurczaka wegetariańskiego można używać w wielu przepisach jako wegetariański zamiennik filetów kurczaka, a także w przepisach dedykowanych.

Składniki: smażony gluten (pszenica, woda, olej sojowy), sos sojowy (soja, pszenica,woda, sól), cukier, olej sojowy, glutaminian sodu. Produkcja: Tajwan.

Waga 0,37 kg
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

100% NATURALNE SKŁADNIKI!

ORYGINALNE TAJWAŃSKIE!

Może spodoba się również…