Przejdź do treści

Pasta sojowa koreańska (Doenjang) Sempio 460g

14,90  brutto

Dwenjang to tradycyjna koreańska pasta z fermentowanej soi. Obok gochujangu (koreańska pasta chili) podstawowa przyprawa kuchni koreańskiej, używana także solo jako dip do warzyw. Dwenjang jest bardzo zdrowa, zawiera wiele witamin (A, C, B12), minerałów i hormonów o działaniu antynowotworowym (Korean Cancer Association zaleca spożywanie Dwenjang jako jeden z 15 sposobów zapobiegania nowotworom). Produkcja: Korea.

Na stanie

Doenjang to tradycyjna koreańska pasta z fermentowanej soi. Obok gochujangu (koreańska pasta chili) podstawowa przyprawa kuchni koreańskiej, używana także solo jako dip do warzyw. Doenjang jest bardzo zdrowa, zawiera wiele witamin (A, C, B12), minerałów i hormonów o działaniu antynowotworowym (Korean Cancer Association zaleca spożywanie Doenjang jako jeden z 15 sposobów zapobiegania nowotworom).

Składniki: woda, soja 32%, sól,  mąka pszenna, alkohol.

Produkcja: Korea

Waga 0,57 kg
ORYGINALNE KOREAŃSKIE!

BEZ KONSERWANTÓW!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

TYLKO U NAS!

TAK

4 opinie dla Pasta sojowa koreańska (Doenjang) Sempio 460g

 1. Aleksandra Łysiak (zweryfikowany)

  Jeśli pytam w nieodpowiednim miejscu, to przepraszam – ale czy po otwarciu trzeba trzymać dwenjang w lodówce?

 2. Przemek Przesmycki

  Dwenjang

  Tak, po otwrciu należy przechowywać w lodówce.

 3. Jan Jureczko (zweryfikowany)

  Czy jest możliwość sprowadzenia tej pasty bez glutaminianu sodu? Widziałem w innych sklepach tą pastę w większych opakowaniach bez polepszaczy. Ale fajniej byłoby kupować wszystko w jednym sklepie 🙂

 4. Przemek Przesmycki

  MSG

  Miałem do czynienia z kilkoma pastami koreańskimi i wszystkie zawierały glutaminian, po prostu Koreańczycy podobnie jak Japończycy cenią sobie obecność MSG. Oczywiście nie wykluczam, że taki produkt jest oferowany ale niestety nie mam do niego dostępu.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…