Przejdź do treści
Brak na stanie!

Patelnia wok ze stali węglowej z płaskim dnem 15cali (38cm) INDUKCJA!

105,00  brutto

DO KUCHENEK ELEKTRYCZNYCH I INDUKCYJNYCH!

Patelnia wok ze stali węglowej z płaskim dnem 15 cali OrientCook, przeznaczony do kuchenek elektrycznych i indukcyjnych. Średnica: 38cm, głębokość: 9,5cm, waga 1250g, grubość ścianki: 1mm, średnica dna 18cm. Drewniana rączka umożliwia łatwe posługiwanie się wokiem podczas smażenia. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu). Przy zakupie woka zajrzyj także do działu Akcesoria do woków.

Brak na stanie!

DO KUCHENEK ELEKTRYCZNYCH I INDUKCYJNYCH!

Patelnia wok ze stali węglowej z płaskim dnem 15cali OrientCook, przeznaczony do kuchenek elektrycznych i indukcyjnych. Średnica: 38cm, głębokość: 9,5cm, waga 1250g, grubość ścianki: 1mm, średnica dna 18cm. Drewniana rączka umożliwia łatwe posługiwanie się wokiem podczas smażenia. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu). Przy zakupie woka zajrzyj także do działu Akcesoria do woków.

Tradycyjny wok ze stali węglowej to znakomita patelnia przeznaczona do chińskiego gotowania. Specjalna stal zapewnia szybkie nagrzewanie się woka. Dodatkowo zastosowanie stali węglowej powoduje, że podczas smażenia wok pokrywa się naturalna węglową powłoką, zapewniającą zdrowe gotowanie bez przywierania potraw. Smażenie w tym woku doda waszym daniom prawdziwego “wok hee” – oddechu woka. Jedzenie dań z woka węglowego jest jedna z metod terapii stosowana w tradycyjne medycynie chińskiej (szczególnie zalecana przy anemii).

Waga 1,3 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Patelnia wok ze stali węglowej z płaskim dnem 15cali (38cm) INDUKCJA!”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…