Przejdź do treści

Ryż jaśminowy ROYAL TIGER 5kg

69,00  brutto

Pachnący ryż jaśminowy jest podstawowy ryżem jedzonym w Tajlandii (stamtąd też pochodzi). Jest ryżem sypkim, o delikatnym smaku i przyjemnym zapachu. Podczas gotowania tego ryżu pachnie w całym mieszkaniu. Dużo smaczniejszy zamiennik popularnego w Polsce ryżu długoziarnistego. Znakomity do dań tajskich i chińskich. Wspólnie z indyjskim ryżem basmati tworzą parę najlepszych gatunków ryżu długoziarnistego. Może być także stosowany do dań indyjskich jako zamiennik ryżu basmati. Produkcja: Tajlandia.

Na stanie

Pachnący ryż jaśminowy marki Royal Tiger. Sypki ryż, o delikatnym smaku i przyjemnym jaśminowym zapachu. Dużo smaczniejszy zamiennik popularnego w Polsce ryżu długoziarnistego. Znakomity do dań tajskich i chińskich. Wspólnie z indyjskim ryżem basmati tworzą parę najlepszych gatunków ryżu długoziarnistego. Może być także stosowany do dań indyjskich jako zamiennik ryżu basmati. Składniki: 100% ryż jaśminowy. Produkcja: Kambodża.

Gotowanie:
1. Ryż wsypać do garnka, przepłukać 1-2 razy wodą. Dokładnie odsączyć.
2. Wlać wodę, na 1 szklankę ryżu 1,5 szklanki wody.
3. Na dużym ogniu zagotować ryż z wodą, zmniejszyć gaz do minimum. Przykryć garnek pokrywką i gotować 18-20 min.
4. Po tym okresie ryż powinien całkowicie wchłonąć wodę. Wyłączyć gaz i następnie trzymać ryż pod przykryciem 5-10 min. Ryż jest gotowy, możemy podawać go jako dodatek do dań tajskich i chińskich, nadaje się także do smażenia.

Waga 5,2 kg
100% NATURALNE SKŁADNIKI!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

Może spodoba się również…