Przejdź do treści

Tasak ciężki KIWI 19cm WYSOKA JAKOŚĆ!

92,00  brutto

Ciężki tasak do cięcia zmrożonego mięsa, ścięgien i lekkich kości renomowanego tajskiego producenta KIWI. UWAGA! Tasak nie nadaje się do ciężkich prac takich jak cięcie grubych i twardych kości. Stal nierdzewna, drewno impregnowane. Długość noża: 32cm, długość ostrza: 19cm, szerokość ostrza: 9,5cm, waga: 350g. Produkcja: Tajlandia.

Na stanie

Najwyższej jakości przybory kuchenne to klucz do sukcesu w osiągnięciu przyjemności z gotowania. W kuchni orientalnej ważną rolę odgrywają duże, solidne noże, przeznaczone do krojenia niezwykle twardych produktów. W kolekcji naszego sklepu internetowego udostępniamy tasak ciężki KIWI 19 cm, stworzony specjalnie z myślą o cięciu zmrożonego mięsa, ścięgien czy lekkich kości. Prezentowane przez nas akcesoria pochodzą od sprawdzonego, renomowanego producenta, który gwarantuje ich wytrzymałość.

Tasak niezbędny do sprawnego cięcia mięsa

Tasak ciężki KIWI 19 cm wykonany został z solidnych materiałów, takich jak stal nierdzewna i drewno impregnowane. Model wyróżnia się doskonałą ostrością, która w wielu sytuacjach stanie się niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Nie nadaje się do cięcia grubych i twardych kości, ale doskonale poradzi sobie na co dzień z szybką obróbką zamrożonego mięsa. Tasak ciężki KIWI 19 cm to najlepszej klasy produkt, który posłuży przez bardzo długi czas. Dzięki niemu cięcie twardszych, zmrożonych składników stanie się o wiele szybsze i komfortowe.

Waga 0,35 kg
ORYGINALNE TAJSKIE!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!