Przejdź do treści

Herbata Oolong 40g (20 torebek)

8,50  brutto

Herbata Oolong jest poddawana lekkiej fermentacji i jest czymś pośrednim między herbatą zieloną (nie fermentowaną) i czarną (mocno fermentowaną). Ma delikatny smak podobny do herbaty zielonej ale bez charakterystycznego trawiastego posmaku. Podczas produkcji liście tej herbaty skręcane są w kulki, a podczas parzenia rozwijają się z powrotem w cale liście. W odróżnieniu od innych herbat Oolong może (a nawet powinna) być parzona 4-5 razy z tych samych liści, zazwyczaj uzyskując najlepszą jakość przy ostatnich 2 parzeniach. Pudełko zawiera 20 torebek po 2g. Produkcja: Chiny.

Na stanie

Jej orientalna nazwa w pełni odpowiada złożonym, wielobarwnym i urzekającym smakom Azji. Herbata Oolong, bo o niej mowa, czaruje swoim aromatem fanów ciepłych napojów od lat, a grono jej miłośników wciąż rośnie. Produkt oryginalnie wywodzi się z Tajwanu. Ma owocowy, lekko słodki smak, który jednak jest bardzo delikatny. Herbata Oolong może pochwalić się również niebywałym zapachem. Nie trzeba być profesjonalistą, aby docenić ten azjatycki rarytas!

Herbata, która potrafi zaskakiwać

Herbata Oolong ze względu na proces produkcji zaskakuje nie tylko przy pierwszym parzeniu, ale także przy każdym kolejnym, ciesząc podniebienie. Podobnie jak inne, ciepłe napoje tego typu, może pochwalić się dodatkowo pozytywnym oddziaływaniem na organizm. Dzięki niej np. zredukujesz stres, o czym najlepiej przekonać się samemu. Produkt wesprze też układ krwionośny i dostarczy potrzebnych witamin.

Pudełko zawiera 20 torebek po 2g. Składniki: 100% herbata Oolong. Produkcja: Chiny.

Waga 0,08 kg
SUPER CENA!

100% NATURALNE SKŁADNIKI!

ORYGINALNE CHIŃSKIE!

Może spodoba się również…