Przejdź do treści

Wyświetlanie 1–24 z 60 wyników

Sosy chińskie jako dodatek kuchni orientalnej – różnorodność opisana smakami kultury Wschodu

Pośród wyjątkowych kompozycji służących do wzmocnienia smaku orientu można znaleźć bardzo gęsty, brunatny sos do chińskiego dania, o wysokiej zawartości ekstraktu z ostryg CHOY KEE. Dla wielbicieli prawdziwej ostrości gorąco polecamy sos chiński ostry chili z grubo mielonych papryczek chili, rozpalający do maksimum. Natomiast smakoszom o bardziej wrażliwym podniebieniu, stroniących od wysokiej ostrości, rekomendujemy doskonały sos chiński chili słodko-ostry COCK.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o słynnym sosie hoisin LEE KUM KEE, który w potrawach zgrabnie podkręca słodko-pikantne nuty. Wiemy, że każdy prawdziwy wielbiciel kuchni chińskiej pragnie odkryć jej wyjątkowość, dlatego też w kuchnieorientu.pl przygotowaliśmy odpowiednio dobrane propozycje produktów kulinarnych – sosy orientalne, które pozwolą dodatkowo uwydatnić wschodnie smaki.

Na naszych wirtualnych półkach sklepowych dostępne są m.in. sos śliwkowy słodko-kwaśny, sos sojowy grzybowy oraz sos z czarnej fasoli i czosnku, a także wiele innych propozycji smakowych, które na co dzień podbijają żołądki mniej lub bardziej wtajemniczonych w kunszt kuchni orientu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty! Warto poznać nowe smaki lub znane kompozycje przy wykorzystaniu dodatków, tj. sosy chińskie, które potrafią sprawić, że potrawa będzie smakowała wybitnie.