Makaron, ryż, mąka

Makaron chiński to podstawa kuchni orientalnej, uwielbianej na całym świecie. Jest on doceniany przez największych smakoszy i kulinarnych miłośników ze względu na możliwość smażenia. Ponadto wykazuje doskonałą zdolność nasiąkania przygotowanym sosem, dzięki czemu każda potrawa zyskuje niezwykły, wręcz nietuzinkowy smak.

Mąka chińska – doskonała do przyrządzania orientalnych potraw!

W ofercie naszego sklepu internetowego kuchnieorientu.pl dostępny jest jeden z najpopularniejszych makaronów chińskich, czyli makaron ryżowy. Popularny na całym, azjatyckim kontynencie tworzony jest jedynie z wody i mąki ryżowej. Ze względu na zastosowanie, dzieli się go na tasiemki cienkie, średnie i szerokie. Najcieńszy makaron ryżowy wykorzystywany jest do przygotowywania sajgonek, średniej wielkości używany jest do zup i sałatek, natomiast wydanie szerokie stosowane jest w daniach stir-fry i potrawach duszonych. Ponadto, na wirtualnych półkach sklepowych kuchnieorientu.pl znajdują się także makaron chiński Mie jajeczny, ryżowy oraz makaron typu gniazdka.

W Kuchni Orientu nie mogło zabraknąć oczywiście mąki chińskiej. Wśród najpopularniejszych wyróżniamy mąkę kukurydzianą, która bardzo często stosowana jest do zagęszczania sosów oraz jako główny składnik chrupkich panierek. Ponadto, w naszym sklepie online dostępna jest także mąka ryżowa, idealna do przygotowania makaronu chińskiego oraz mąka do pierożków ze skrobi pszennej.

Zapraszamy!