Przejdź do treści

Wyświetlanie 1–24 z 37 wyników

Mąka, makaron i ryż chiński – podstawy kuchni orientu!

Sklep internetowy kuchnieorientu.pl oferuje różnorodne chińskie makarony, w tym makarony ryżowe, tworzone jedynie z wody i mąki ryżowej, która także pojawia się w naszej orientalnej ofercie. Wśród najpopularniejszych wyróżniamy mąkę kukurydzianą, która bardzo często stosowana jest do zagęszczania sosów oraz jako główny składnik chrupkich panierek. Ponadto, w naszym sklepie online dostępna jest także mąka ryżowa, idealna do przygotowania makaronu chińskiego oraz mąka do pierożków ze skrobi pszennej.

Chiński ryż to kolejny komponent, bez którego nie wyobrażamy sobie popularnych dań, np. kuchni japońskiej, tj. sushi! Ryż chiński jaśminowy ROYAL TIGER to najwyższej jakości ryż długoziarnisty jedzony w Tajlandii, skąd pochodzi. Jest ryżem sypkim, o delikatnym smaku i przyjemnym zapachu. Produkt ten jest znakomity do dań tajskich i chińskich. Chiński ryż jaśminowy może być także stosowany do dań indyjskich jako zamiennik ryżu basmati.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty produktów ze Wschodu i stworzenia wyjątkowych dań kuchni orientalnej we własnej kuchni.