Przejdź do treści

Mleko kokosowe wietnamskie 400ml 18% (71% kokosa)

9,50  brutto

Mleko kokosowe wietnamskie o wysokiej zawartości ekstraktu kokosowego 71% (17-19% tłuszczu). Gęste, słodkawe mleko uzyskane z miąższu kokosowego. Mleko kokosowe jest baza do wielu dań w kuchni tajskiej (i innych południowoazjatyckich): zup, curry, deserów. Nie należy go mylić z płynem naturalnie występującym wewnątrz kokosa zwanym wodą lub sokiem kokosowym. Produkcja: Wietnam.

Na stanie

Mleko kokosowe wietnamskie o wysokiej zawartości ekstraktu kokosowego 71% (17-19% tłuszczu). Gęste, słodkawe mleko uzyskane z miąższu kokosowego. Mleko kokosowe jest baza do wielu dań w kuchni tajskiej (i innych południowoazjatyckich): zup, curry, deserów. Nie należy go mylić z płynem naturalnie występującym wewnątrz kokosa zwanym wodą lub sokiem kokosowym.

Wysokiej jakości mleko kokosowe można rozpoznać po tym, że po otwarciu puszki jest ona rozdzielone na 2 frakcje: na górze bardzo gęsty biały tłuszcz kokosowy, pod spodem rzadka, prawie przeźroczysta woda. Mleko niskiej jakości po otwarciu wygląda jak jednolita biała emulsja. Składniki: ekstrakt z kokosa (71%), woda, środek zagęszczający (E415, E412), emulgator (E435), konserwant (E223). Produkcja: Wietnam.

Waga 0,47 kg
SUPER CENA!

Może spodoba się również…