Przejdź do treści

Nowe super przepisy od Magdy Klimczak!

Z radością informuję, że nawiązaliśmy współpracę z autorką znakomitego bloga kulinarnego DaretoCook – Magdą Klimczak.

Bardzo się z tego faktu cieszymy i mamy nadzieję,  że spodobają się Wam orientalne propozycje Magdy okraszone wspaniałymi fotografiami. Przepisy Magdy będą się u nas pojawiać raz w tygodniu. Przetestujecie pierwszy przepis przygotowany specjalnie dla nas:

Tajska sałatka z kurczakiem i makaronem ryżowym

A poniżej – Magda Klimczak kilka zdań o sobie:
Magda Klimczak

Cześć, W kilku żołnierskich słowach postaram się Wam przedstawić. Mam na imię Magda. Mieszkam w Łodzi. I kilka kolejnych miesięcy ma nadzieję spędzić z Wami, przygotowując przepisy zainspirowane Azją.

W 2013 r. do pracy w kuchni zatrudnił mnie Aleksander Baron w restauracji Solec 44. Pracując na Solcu miałam okazję poznać wspaniałych ludzi, wielu bardzo zdolnych szefów kuchni i nauczyć się od podstaw pracy kucharza. Dzięki Aleksowi i jego wręcz wizjonerskiemu podejściu do jedzenia miałam okazję zetknąć się z produktami o jakich nie śniłam. Z dnia na dzień miałam możliwość poznać gatunki roślin, ryb czy rodzaje mięs z jakimi wcześniej się nie zetknęłam no i … podroby – oswoiłam, pokochałam i teraz żyć bez nich nie mogę.

W tym samym czasie co praca w kuchni zaczęłam pisać blog kulinarny, który wystartował 26 lutego 2013 r. i od tego czasu z zadziwiającą wręcz jak na siebie systematycznością staram się publikować na nim przepisy. Naturalną koleją rzeczy od gotowania przeszłam do fotografowania tego co ugotuję i teraz dzielę te moje dwie miłości. Publikuję w prasie kulinarnej, robię sesje zdjęciowe dla klientów z branży gastro i gotuję ile wlezie.

Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Wam do gustu i wspólnie stworzymy pokaźną bazę danych pyszności.

M.