Przejdź do treści

Ocet dojrzewający SHANXI 500ml

16,90  brutto

Ocet dojrzewający SHANXI to najwyższej jakości chiński ocet eksportowy, znany i ceniony w Chinach i na całym świecie. Ocet ten jest wytwarzany w oryginalnym, tradycyjnym procesie warzenia, który zapewnia mu przejrzystość, czerwono-brązowy kolor, a także przyjemny i łagodny a zarazem lekko słodki smak. Ocet dojrzewający SHANXI produkowany jest tylko z najwyższej jakości, w 100% naturalnych składników. Jego wyjątkowe właściwości smakowe oraz organiczny skład przyniosły mu najwyższą reputację wśród konsumentów we wszystkich zakątkach globu. Produkcja: Chiny.

Na stanie

Ocet dojrzewający SHANXI to najwyższej jakości chiński ocet eksportowy, znany i ceniony w Chinach i na całym świecie. Ocet ten jest wytwarzany w oryginalnym, tradycyjnym procesie warzenia, który zapewnia mu przejrzystość, czerwono-brązowy kolor, a także przyjemny i łagodny, a zarazem lekko słodki smak.

Ocet dojrzewający SHANXI produkowany jest tylko z najwyższej jakości, z 100% naturalnych składników. Jego wyjątkowe właściwości smakowe oraz organiczny skład przyniosły mu najwyższą reputację wśród konsumentów we wszystkich zakątkach globu.

Składniki: woda, sorgo, jęczmień, groszek. Produkcja: Chiny.

Teraz większa butelka 500ml (poprzednio 420ml) wciąż w bardzo dobrej cenie 🙂

Waga 0,7 kg
100% NATURALNE SKŁADNIKI!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

Może spodoba się również…