Przejdź do treści
Brak na stanie!

Pasta miso biała Shiro Miso 500g KOREAŃSKA

14,95  brutto

Koreańska pasta miso biała (jap. shiro miso) z fermentowanej soi i ryżu, zawierająca duże ilości protein, witamin i minerałów. Pastę miso używa się do przygotowania japońskiej zupy miso, będącej podstawą japońskiej diety, a także jako składnik wielu sosów i marynat. Miso używa się także w Korei. Na 1 litr zupy miso potrzeba 3-4 łyżki (ok. 60-80g) pasty. Produkcja: Korea.

Brak na stanie!

Koreańska pasta miso biała (jap. shiro miso) z fermentowanej soi i ryżu, zawierająca duże ilości protein, witamin i minerałów. Pastę miso używa się do przygotowania japońskiej zupy miso, będącej podstawą japońskiej diety, a także jako składnik wielu sosów i marynat. Miso używa się także w Korei. Na 1 litr zupy miso potrzeba 3-4 łyżki (ok. 60-80g) pasty. Składniki: mąka pszenna, woda, soja, sól, alkohol, konserwant (sorbinian potasu), wzmacniacz smaku (glutaminian sodu). Produkcja: Korea.

Tadycyjna zupa Miso (dla 4 osób)
Składniki:
1 litr bulionu rybnego Dashi
4 łyżki pasty miso
1/2 paczki tofu zwartego lub tofu miękkiego, pociętego w kostkę
1 łyżka suszonych wodorostów wakame

Przygotowanie:
1. W garnku zagotować dashi.
2. Dodać tofu i wakame, gotować 2-3 minuty. Wyłączyć gaz.
3. Dodać pastę miso, dobrze rozmieszać (pastę najlepiej rozmieszać wstępnie z miseczce z kilkoma łyżkami dashi i dopiero dodać do garnka. Podawać natychmiast.

Waga 0,51 kg
ORYGINALNE KOREAŃSKIE!

SUPER CENA!