Przejdź do treści

Sardele Anchois suszone bez głowy BDMP 100g

18,90  brutto

Suszone sardele (anchois) bez głowy to rybny dodatek popularny w całej Azji. Można je spożywać bezpośrednio jako przekąskę (najlepsze są tu rybki bez głowy), można dodać do sałatki dodając jej chrupkości, słoności i rybnego aromatu (najlepsze są do tego małe rybki), można je usmażyć i użyć jako rice topping (okrasę do ryżu) i jeszcze przygotować na wiele innych sposobów. Suszone sardele możemy także zastosować jak japońskie Niboshi (suszone małe sardynki), choć nie jest to dokładnie ta sama ryba to możemy z nich uzyskać niezłe dashi. Produkcja: Tajlandia.

Na stanie

Suszone sardele (anchois) bez głowy to rybny dodatek popularny w całej Azji. Można je spożywać bezpośrednio jako przekąskę (najlepsze są tu rybki bez głowy), można dodać do sałatki dodając jej chrupkości, słoności i rybnego aromatu (najlepsze są do tego małe rybki), można je usmażyć i użyć jako rice topping (okrasę do ryżu) i jeszcze przygotować na wiele innych sposobów.

Suszone sardele możemy także zastosować jak japońskie Niboshi (suszone małe sardynki), choć nie jest to dokładnie ta sama ryba to możemy z nich uzyskać niezłe dashi. Skład: sardele (87%), sól. Produkcja: Tajlandia.

Waga 0,11 kg
100% NATURALNE SKŁADNIKI!

ORYGINALNE TAJSKIE!

Może spodoba się również…