Przejdź do treści

Tajskie noże KIWI & KOM KOM. Doskonała jakość i przystępna cena!

  • przez

KIWI & KOM KOM to znana na całym świecie marka produkująca tajskie noże już od ponad 40 lat. Noże KIWI & KOM KOM charakteryzują się doskonałą jakością w stosunku do ceny, dlatego są wybierane i cenione przez kucharzy z całego świata.

Japońska stal nierdzewna  SUS420J2 używana do produkcji ostrzy hartowana jest w temperaturze około 1000 ℃, dzięki temu noże KIWI i KOM KOM osiągają dobrą twardość (HRC – tzw. skala twardości Rockwella wynosi 50-55stopni), a zarazem są elastyczne i przede wszystkim odporne na zużycie i korozję.

Doskonała ostrość to kolejna cecha noży KIWI & KOM KOM, ale…trzeba uczciwie przyznać, że dość szybko ją tracą, wystarczy jednak kilka razy przejechać po osełce i ponownie są OSTRE JAK BRZYTWA! Noże KIWI & KOM KOM najlepiej jest ostrzyć na osełce/stalce pod kątem ostrzenia 10 -15 stopni, a nieco grubsze ostrza 2mm tasaków pod kątem 15-20stopni

Noże KIWI & KOM KOM to zdecydowanie najlepsze noże jakie ma do zaoferowania Tajlandia. Są bardzo dobrze wykonane, lekkie, atrakcyjne cenowo i bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu. W naszej ofercie do wyboru są najpopularniejsze  noże KIWI & KOM KOM z drewnianą, jak i plastikową rączką oraz inne produkty przydatne w kuchni: obieraczki wielofunkcyjne, noże dekoracyjne z falowanym ostrzem, deski do krojenia i ostrzałki.

Ostrza z drewnianą(w różnych odcieniach drewna) rączką mają dodatkowe mosiężne nity, które sprawiają że uchwyt jest pewny. Rączka dobrze trzyma się ostrza i pozostaje nieruchoma. Ostrza z plastikową rączką zrobione są z trwałego tworzywa polipropylenowego.

Producent noży KIWI & KOM KOM zaleca, aby noży z drewnianą rączką nie myć w zmywarce, gdyż kolor drewna może blaknąć i się wypaczać, natomiast nie ma żadnych przeciwskazań do mycia w zmywarce noży z plastikową(polipropylenową) rączką.

Noże  KIWI & KOM KOM to doskonały wybór dla amatorów gotowania i profesjonalnych kucharzy 😀

Dzięki nawiązaniu współpracy z tajskimi dystrybutorami oferujemy najlepsze na rynku ceny detaliczne, a ceny hurtowe(dla firm) dostępne są już od 1 opakowania zbiorczego(12 sztuk)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ NA TAJSKIE NOŻE KIWI & KOM KOM!

Noże – Produkty – internetowy sklep orientalny Kuchnieorientu.pl