Przejdź do treści

Tasak chiński szefa No.2 Zhang Xiao Quan 20,5cm

120,00  brutto

Tasak szefa No.2 Zhang Xiao Quan 20,5cm Od 1628 r. klan Zhang tworzy wspaniałe produkty ze szlachetnej stali

Na stanie

Tasak szefa No.2 Zhang Xiao Quan 20,5cm

Od 1628 r. klan Zhang tworzy wspaniałe produkty ze szlachetnej stali. Za panowania cesarza Guang Xu „Zhang Xiaoquan” został zarejestrowany jako znak towarowy ze względu na jego najwyższą jakość. W okresie Republiki Chińskiej otrzymał nagrodę Panama World Fair i dzięki temu był znany na całym świecie.

Dziś rzemiosło „Zhang Xiaoquan” jest wymienione jako narodowe niematerialne dziedzictwo kulturowe.

Dzięki wykwalifikowanemu rzemiosłu ręcznego kucia i grawerowania „Zhang Xiaoquan” został dobrze przyjęty przez konsumentów. Ponad czterystuletnia historia i wytrwałość w sztuce produkcji noży, tasaków i innych produktów tnących jest tego najlepszym przykładem. Oprócz wyrobów dla kuchni, wykonują także bardzo dobre jakościowo produkty dla wielu branż min.fryzjerstwo, kosmetyka i ogrodnictwo.

Ostrze tego produktu wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i poddane technologii hartowania. Zaletami tego materiału są duża twardość, ostra krawędź, trwałość i dobra odporność na rdzę przez długi czas użytkowania.

Tasak jest idealny do krojenia, siekania, rozcinania mięs, lekkich kości ,warzyw i oczywiście owoców. Łatwo go ponownie naostrzyć, wyczyścić i konserwować. Przednia część noża służy do krojenia, tylna do krojenia lub siekania. Tasak z dobrym wykonaniem, to najlepszy prezent dla kucharzy tych profesjonalnych, jak i domowych pasjonatów.

Tasak Zhang Xiao Quan jest wykonany z najwyższej jakości stali. Zapewnia kucharzowi wyjątkowy komfort i kontrolę. Tasak szefa przeznaczony jest do krojenia wszelkiego typu artykułów spożywczych. Szerokie ostrze pozwala na wygodne przenoszenie pociętych składników.

Stal nierdzewna wysokowęglowa. Tasak sprzedawany w estetycznym kartonowym pudełku.

Długość noża: 32cm, długość ostrza: 20,5cm, szerokość ostrza: 9cm, grubość ostrza: 1-3mm, waga 480g. Produkcja: Chiny

Waga 0,5 kg
ORYGINALNE CHIŃSKIE!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tasak chiński szefa No.2 Zhang Xiao Quan 20,5cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…