Przejdź do treści
Brak na stanie!

Cebulka smażona Golden Turtle 200g

9,50  brutto

Cebula smażona to bardzo smaczny, chrupiący dodatek do sałatek, kanapek, hot-dogów, hamburgerów i innych dań, także chińskich. Można nią posypać praktycznie każde danie dodając mu smaku i chrupkości.  Produkcja: Polska.

Brak na stanie!

Smażona cebula przyda się w każdej kuchni. To pyszny dodatek do dań obiadowych lub szybkich przekąsek. Jej przyjemna chrupkość będzie idealnym uzupełnieniem sałatki czy też smakowitym składnikiem kanapki i hot-doga. Zaletą produktu pozostaje także stosunkowo długa data przydatności do zjedzenia. Wystarczy zatroszczyć się jedynie o odpowiednie warunki przechowywania. Smażona cebula jest dostępna w sporym opakowaniu o pojemności 200 g.

Wyprodukowana w Polsce

Smażona cebula powstała na bazie najwyższej jakości cebuli białej. Dzięki temu w procesie smażenia uzyskała bardzo przyjemny dla oka, złocisty kolor. Producent zadbał o idealny stopień wysmażenia produktu, aby posiadał optymalną chrupkość. Cebula smażona może być łączona z mięsem, rybą oraz innymi warzywami. Sprawdzi się nie tylko w rodzimej, ale również orientalnej kuchni. Liczba kulinarnych połączeń w dużej mierze pozostaje ograniczona wyłącznie wyobraźnią kucharza. Produkt powstał w Polsce, co tylko stanowi potwierdzenie jego najlepszych właściwości, ponieważ nasz kraj to jeden z wiodących producentów tego warzywa w Unii Europejskiej.

Składniki : cebula 76%, olej palmowy, mąka pszenna, woda,  sól. Produkcja: Polska.

Waga 0,21 kg
100% NATURALNE SKŁADNIKI!