Przejdź do treści
Promocja!

Zestaw wok RĘCZNIE KUTY Orient Cook ”13”cali (33cm) wraz z akcesoriami (7). W zestawie -25% taniej!

Original price was: 325,00 zł.Current price is: 244,00 zł. brutto

Limitowana oferta! Specjalnie skomponowana dla klientów Kuchni Orientu, limitowana oferta produktów OrientCook. Zestaw wok RĘCZNIE KUTY ze stali węglowej ”13” cali (33cm) wraz z niezbędnymi akcesoriami.

Na stanie

Limitowana oferta! Specjalnie skomponowana dla klientów KuchniOrientu.pl, limitowana oferta produktów OrientCook. Zestaw wok RĘCZNIE KUTY ze stali węglowej 13 cali + niezbędne akcesoria do woka:

W skład zestawu wchodzą:

1.Patelnia wok RĘCZNIE KUTY ze stali węglowej 13cali OrientCook, średnica: 33-34cm, głębokość: 9,5cm, waga 1050g, grubość ścianki: 1mm. Drewniana rączka umożliwia łatwe posługiwanie się wokiem podczas smażenia. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu).

2.Chochla do woka 11cm OrientCook, długość: 43cm, szerokość łyżki: 11cm, waga: 190g. Niezbędne narzędzie chińskiego kucharza, używane do smażenia dania w woku ze stali węglowej a następnie do przełożenia go na talerz. Aby sprawnie posługiwać się chochlą należy opanować technikę „podrzucania”, jeżeli preferujemy zwyczajne mieszanie wygodniej jest używać łopatki do mieszania. Na pewno widzieliście takie chochle podczas wizyt w chińskich i wietnamskich barach, gdzie smażenie odbywa się na oczach klienta. Stal nierdzewna, drewno.

3.Łopatka do woka 11cm OrientCook, długość: 43cm, szerokość łopatki: 11cm, waga: 170g. Łopatka służy do mieszania w woku ze stali węglowej, można nią także łatwo obracać smażone placki. Jeżeli stosujesz technikę „podrzucania” podczas smażenia wtedy lepsza od łopatki jest chochla do smażenia. Stal nierdzewna, drewno.

4. Cedzak sitko OrientCook 15cm to średniej wielkości sitko ze stali nierdzewnej. Sitko służy do wyjmowania wszelkiego typu produktów z gorącej wody i głębokiego tłuszczu. Średnica: 15cm (6”), długość rączki: 29cm, waga: 110g.

5. Szczotka bambusowa do woka 30 cm OrientCook została specjalnie dostosowana do naczyń ze stali węglowej, których nie poleca się myć zwykłą gąbką z płynem. Polecany przez nas produkt pozwoli wyeliminować problem ścierania się praktycznej powłoki, dzięki której potrawy nie przywierają w trakcie gotowania. Szczotka bambusowa do woka 30 cm OrientCook to przydatny przyrząd kuchenny – sprawi, że najwyższej jakości naczynia posłużą przez dłuższy czas i okażą się o wiele bardziej wytrzymałe.

6. Pierścień stabilizujący do woka OrientCook, średnica wewnętrzna: 21,5cm, średnica zewnętrzna: 25cm, wysokość: 3,5cm, waga: 120g, pasuje do wszystkich woków. Jego użycie pozwala ustabilizować wok o okrągłym dnie na domowym palniku. Może nie pasować do niektórych kuchenek o wąskich paleniskach. Stal nierdzewna.

7.Długie, bambusowe pałeczki do gotowania, szczególnie przydatne do wkładania kawałków do głębokiego tłuszczu.

+ instrukcja wypalania i konserwacji woka 🙂

 

Waga 3 kg
SUPER CENA!

TYLKO U NAS!

TAK

Może spodoba się również…