Przejdź do treści

Wok ze stali węglowej 12cali (30cm) z pokrywką INDUKCJA!

115,00  brutto

Wok ze stali węglowej o średnicy 30cm z pokrywką i dwoma uchwytami. Bardzo poręczny wok z pokrywką, który można używać na każdym rodzaju kuchni: gazowej, elektrycznej i indukcyjnej.

Na stanie

Wok ze stali węglowej o średnicy 30cm z pokrywką i dwoma uchwytami. Bardzo poręczny wok z pokrywką, który można używać na każdym rodzaju kuchni: gazowej, elektrycznej i indukcyjnej. Średnica 30cm, głębokość 9cm, waga z pokrywką 1,5kg, grubość ścianki 0,9mm. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu). Przy zakupie woka zajrzyj także do działu Akcesoria do woków.

Tradycyjny wok ze stali węglowej to znakomita patelnia przeznaczona do chińskiego gotowania. Kulisty kształt i specjalna stal zapewniają szybkie i jednolite nagrzewanie się woka. Dodatkowo zastosowanie stali węglowej powoduje, że podczas smażenia wok pokrywa się naturalna węglową powłoką, zapewniającą zdrowe gotowanie bez przywierania potraw. Smażenie w tym woku doda waszym daniom prawdziwego “wok hee” – oddechu woka. Jedzenie dan z woka węglowego jest jedna z metod terapii stosowana w tradycyjne medycynie chińskiej (szczególnie zalecana przy anemii).

Waga 1,5 kg
TYLKO U NAS!

TAK

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

Może spodoba się również…