Przejdź do treści
Brak na stanie!

Patelnia wok ze stali węglowej z płaskim dnem 13cali (33cm) INDUKCJA!

90,00  brutto

DO KUCHENEK ELEKTRYCZNYCH I INDUKCYJNYCH!

Patelnia wok ze stali węglowej z płaskim dnem 13 cali OrientCook, przeznaczony do kuchenek elektrycznych i indukcyjnych. Średnica: 33cm, głębokość: 9,0cm, waga 1050g, grubość ścianki: 1mm, średnica dna 15cm. Drewniana rączka umożliwia łatwe posługiwanie się wokiem podczas smażenia. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu). Przy zakupie woka zajrzyj także do działu Akcesoria do woków.

Brak na stanie!

DO KUCHENEK ELEKTRYCZNYCH I INDUKCYJNYCH!

Patelnia wok ze stali węglowej z płaskim dnem 13cali OrientCook, przeznaczony do kuchenek elektrycznych i indukcyjnych. Średnica: 33cm, głębokość: 9,0cm, waga 1050g, grubość ścianki: 1mm, średnica dna 15cm. Drewniana rączka umożliwia łatwe posługiwanie się wokiem podczas smażenia. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu). Przy zakupie woka zajrzyj także do działu Akcesoria do woków.

Tradycyjny wok ze stali węglowej to znakomita patelnia przeznaczona do chińskiego gotowania. Stożkowy kształt i specjalna stal zapewniają szybkie i jednolite nagrzewanie się woka. Dodatkowo zastosowanie stali węglowej powoduje, że podczas smażenia wok pokrywa się naturalna węglową powłoką, zapewniającą zdrowe gotowanie bez przywierania potraw. Smażenie w tym woku doda waszym daniom prawdziwego “wok hee” – oddechu woka. Jedzenie dań z woka węglowego jest jedna z metod terapii stosowana w tradycyjne medycynie chińskiej (szczególnie zalecana przy anemii).

Waga 1,1 kg

4 opinie dla Patelnia wok ze stali węglowej z płaskim dnem 13cali (33cm) INDUKCJA!

 1. Andrzej Stupnicki

  Wok i indukcja

  Witam ,

  Wok super jednak na indukcji przynajmniej u mnie wykręca spód i niestety nie da sie go używać . Całe dno robi sie wypukle . Pozostaje gaz 😉

 2. Katarzyna Dzik

  Dostawa

  Witam, kiedy można się spodziewać dostawy woków? Zależy mi szczególnie na tym modelu.

 3. Katarzyna Dzik

  Dostawa

  Witam, kiedy można się spodziewać dostawy woków? Zależy mi szczególnie na tym modelu.

 4. Przemek Przesmycki

  Wok 13, wypaczanie dna

  Niestety mamy woki tylko 12,14 i 15 cali, 13 cali nie będzie na razie. Co do wypaczania dna (pierwszy komentarz) to rzeczywiście może się to zdarzyć, wypukanie młotkiem załatwia sprawę, po 2-3 prostowaniach problem znika na stałe (przetestowane i podpowiedziane przez klientów). Pozdrawiam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…