Przejdź do treści
Brak na stanie!

Patelnia wok ze stali węglowej z płaskim dnem 13cali (33cm) INDUKCJA!

90,00  brutto

DO KUCHENEK ELEKTRYCZNYCH I INDUKCYJNYCH!

Patelnia wok ze stali węglowej z płaskim dnem 13 cali OrientCook, przeznaczony do kuchenek elektrycznych i indukcyjnych. Średnica: 33cm, głębokość: 9,0cm, waga 1050g, grubość ścianki: 1mm, średnica dna 15cm. Drewniana rączka umożliwia łatwe posługiwanie się wokiem podczas smażenia. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu). Przy zakupie woka zajrzyj także do działu Akcesoria do woków.

Brak na stanie!

DO KUCHENEK ELEKTRYCZNYCH I INDUKCYJNYCH!

Patelnia wok ze stali węglowej z płaskim dnem 13cali OrientCook, przeznaczony do kuchenek elektrycznych i indukcyjnych. Średnica: 33cm, głębokość: 9,0cm, waga 1050g, grubość ścianki: 1mm, średnica dna 15cm. Drewniana rączka umożliwia łatwe posługiwanie się wokiem podczas smażenia. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu). Przy zakupie woka zajrzyj także do działu Akcesoria do woków.

Tradycyjny wok ze stali węglowej to znakomita patelnia przeznaczona do chińskiego gotowania. Stożkowy kształt i specjalna stal zapewniają szybkie i jednolite nagrzewanie się woka. Dodatkowo zastosowanie stali węglowej powoduje, że podczas smażenia wok pokrywa się naturalna węglową powłoką, zapewniającą zdrowe gotowanie bez przywierania potraw. Smażenie w tym woku doda waszym daniom prawdziwego “wok hee” – oddechu woka. Jedzenie dań z woka węglowego jest jedna z metod terapii stosowana w tradycyjne medycynie chińskiej (szczególnie zalecana przy anemii).

Waga 1,1 kg

Może spodoba się również…