Przejdź do treści
Brak na stanie!

Wok ze stali węglowej 16cali (40,5cm)

109,00  brutto

Patelnia wok ze stali węglowej 16 cali OrientCook, średnica: 40,5cm, głębokość: 12cm, waga 1425g, grubość ścianki: 1mm. Drewniana rączka umożliwia łatwe posługiwanie się wokiem podczas smażenia. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu). Przy zakupie woka zajrzyj także do działu Akcesoria do woków.

Brak na stanie!

Patelnia wok ze stali węglowej 16cali OrientCook, średnica: 40,5cm, głębokość: 12cm, waga 1420g, grubość ścianki: 1mm. Drewniana rączka umożliwia łatwe posługiwanie się wokiem podczas smażenia. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu). Przy zakupie woka zajrzyj także do działu Akcesoria do woków.

Tradycyjny wok ze stali węglowej to znakomita patelnia przeznaczona do chińskiego gotowania. Kulisty kształt i specjalna stal zapewniają szybkie i jednolite nagrzewanie się woka. Dodatkowo zastosowanie stali węglowej powoduje, że podczas smażenia wok pokrywa się naturalna węglową powłoką, zapewniającą zdrowe gotowanie bez przywierania potraw. Smażenie w tym woku doda waszym daniom prawdziwego “wok hee” – oddechu woka. Jedzenie dan z woka węglowego jest jedna z metod terapii stosowana w tradycyjne medycynie chińskiej (szczególnie zalecana przy anemii).

Waga 1,6 kg
ORYGINALNE CHIŃSKIE!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wok ze stali węglowej 16cali (40,5cm)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *