Przejdź do treści

Cukierki z duriana miękkie 130g

11,50  brutto

Cukierki z duriana miękkie przypominające w konsystencji gumę do żucia lub toffi. Podobnie jak świeży owoc cukierki z duriana miękkie mają mocny, charakterystyczny zapach i specyficzny „durianowy” smak…

 

Na stanie

Cukierki z duriana miękkie przypominające w konsystencji toffi. Podobnie jak świeży owoc cukierki z duriana miękkie mają mocny, charakterystyczny zapach i specyficzny „durianowy” smak.

Durian, zwany królem owoców, to jeden z najbardziej kontrowersyjnych owoców świata. Jedni uważają, że jego zapach jest obrzydliwy i nie do wytrzymania, inni się nim zachwycają. Pierwszy kontakt jest dosyć przykry ale już po 2-3 razach zaczyna smakować. Na 5 poczęstowanych osób 2 wypluwają od razu, 2 nie wiedzą za bardzo co powiedzieć, 1 smakuje od pierwszego kontaktu.

Po otwarciu cukierka z duriana miękkiego w nozdrza uderza trudny do opisania zapach. Niektórym zapach ten kojarzy się z zapachem gazu z palnika. Cukierek ma ciekawy smak, za pierwszym razem może nie smakować ale po 2-3 razach już jest całkiem smaczny. Konsystencja cukierka przypomina toffi. Osoby ciekawe osobliwości świata powinny koniecznie spróbować. Składniki: glukoza, cukier, olej rzepakowy, śmietanka bez mleczna, żelatyna, aromat duriana, sól, emulgator: E471, przeciwutleniacz: E307, regulator kwasowości: E296, E331(i), barwnik: E102. Produkcja: Chiny.

Waga 0,14 kg
TYLKO U NAS!

TAK

Może spodoba się również…