Przejdź do treści

Cukierki z duriana miękkie 130g

11,50  brutto

Cukierki z duriana miękkie przypominające w konsystencji gumę do żucia lub toffi. Podobnie jak świeży owoc cukierki z duriana miękkie mają mocny, charakterystyczny zapach i specyficzny „durianowy” smak.

Po otwarciu cukierka z duriana miękkiego w nozdrza uderza mocny, trudny do opisania zapach. Niektórym zapach ten kojarzy się z zapachem gazu z palnika. Cukierek ma ciekawy smak, który po 2-3 razach może być uzależniający. Konsystencja cukierka przypomina guma do żucia. Osoby ciekawe osobliwości świata powinny koniecznie spróbować. Produkcja: Chiny.

Na stanie

Cukierki z duriana miękkie przypominające w konsystencji toffi. Podobnie jak świeży owoc cukierki z duriana miękkie mają mocny, charakterystyczny zapach i specyficzny „durianowy” smak.

Durian, zwany królem owoców, to jeden z najbardziej kontrowersyjnych owoców świata. Jedni uważają, że jego zapach jest obrzydliwy i nie do wytrzymania, inni się nim zachwycają. Pierwszy kontakt jest dosyć przykry ale już po 2-3 razach zaczyna smakować. Na 5 poczęstowanych osób 2 wypluwają od razu, 2 nie wiedzą za bardzo co powiedzieć, 1 smakuje od pierwszego kontaktu.

Po otwarciu cukierka z duriana miękkiego w nozdrza uderza trudny do opisania zapach. Niektórym zapach ten kojarzy się z zapachem gazu z palnika. Cukierek ma ciekawy smak, za pierwszym razem może nie smakować ale po 2-3 razach już jest całkiem smaczny. Konsystencja cukierka przypomina toffi. Osoby ciekawe osobliwości świata powinny koniecznie spróbować. Składniki: glukoza, cukier, olej rzepakowy, śmietanka bez mleczna, żelatyna, aromat duriana, sól, emulgator: E471, przeciwutleniacz: E307, regulator kwasowości: E296, E331(i), barwnik: E102. Produkcja: Chiny.

Waga 0,14 kg
TYLKO U NAS!

TAK

1 opinia dla Cukierki z duriana miękkie 130g

  1. Prawdziwy Piotrek (zweryfikowany)

    Osobiście powiedziałbym, że niezbyt smaczne ale da się zjeść, nie jest to coś co się od razu wypluje, bo takie ohydne. Warto poznać ten smak, zwłaszcza, że samego owocu nie będę raczej miał okazji w życiu spróbować. Poczęstowałem wielu znajomych i byli również tacy, którzy ze zdziwieniem na reakcje innych, dosłownie krzyczeli: Co wy opowiadacie dobre to jest. Więc rzeczywiście jest tak jak ktoś powiedział: Duriana albo się kocha albo nienawidzi.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…