Przejdź do treści

Grzyby MUN suszone całe 50g

5,50  brutto

Grzyby Mun suszone. Grzyby Mun to najpopularniejsze chińskie grzyby stosowane w wielu przepisach. Nie mają wyraźnego smaku ale posiadają bardzo wysoko cenioną chrupka konsystencje. Przed użyciem należy gotować je na małym ogniu w wodzie przez 5 minut aż się dobrze rozwiną. Grzyby mun po namoczeniu zwiększają objętość kilkukrotnie. Skład: grzyby Mun suszone. Produkcja: Chiny.

Na stanie

Suszone, całe grzyby MUN stanowią niezbędny składnik wielu dań kuchni orientalnej. Są chińskim przysmakiem, który warto wprowadzić do własnego menu. Nadają potrawom dodatkowego kolorytu, wpływając na jeszcze lepszy aromat nawet najbardziej skomplikowanych, kulinarnych kompozycji. Suszone grzyby MUN łatwo przygotować. Wystarczy gotować je przez 5 minut (do rozwinięcia) na małym ogniu. Produkt oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie oraz w wygodnym opakowaniu o wadze 50 g.

Wyjątkowe grzyby MUN

Suszone, całe grzyby MUN uważa się za prawdziwy specjał, choć… nie posiadają wyraźnego smaku. Swoją wyjątkowość zawdzięczają innym walorom. Ich popularność wiąże się przede wszystkim z dość unikatową konsystencją. Nawet po ugotowaniu suszone grzyby MUN zachowują chrupkość, co daje zaskakujący efekt, chociażby podczas jedzenia popularnego ramenu. Poza tym produkt dobrze balansuje smaki, zachowując swoją elastyczność nawet po podgrzaniu. Suszone, całe grzyby MUN mają wiele zastosowań. Oprócz wspomnianych zup kucharze chętnie dodają je do dań z woka, kanapek czy też pierożków. Można się z nimi spotkać także w sałatkach. Warto postawić na tak wszechstronny składnik w domowej kuchni.

Składniki: grzyby Mun suszone. Produkcja: Chiny.

Waga 0,055 kg

Może spodoba się również…