Przejdź do treści

Korzeń lotosu suszony 150g

16,50  brutto

Korzeń lotosu to jadalna bylina popularna w kuchni chińskiej, japońskiej, tajskiej i innych kuchniach azjatyckich. Suszony korzeń jest często stosowany ponieważ jest łatwy do przechowywania a po namoczeniu smakuje podobnie jak korzeń świeży, w większości przepisów może zastępować świeżą wersję. Korzeń lotosu może być stosowany jako warzywo w daniach stir-fry, duszonych i w zupach. Korzeń lotosu podobnie jak kwiat ma na przekroju atrakcyjny symetryczny wzór, w smaku jest nieco podobny do ziemniaka.  Produkcja: Chiny.

Na stanie

Korzeń lotosu to jadalna bylina popularna w kuchni chińskiej, japońskiej, tajskiej i innych kuchniach azjatyckich. Suszony korzeń jest często stosowany ponieważ jest łatwy do przechowywania a po namoczeniu smakuje podobnie jak korzeń świeży, w większości przepisów może zastępować świeżą wersję. Korzeń lotosu może być stosowany jako warzywo w daniach stir-fry, duszonych i w zupach. Korzeń lotosu podobnie jak kwiat ma na przekroju atrakcyjny symetryczny wzór, w smaku jest nieco podobny do ziemniaka.

Przed użyciem należny namoczyć go w wodzie przez 2 godziny, następnie osączyć. Do dań stir-fry tnie się go na cieniutkie plasterki, do zup i dań duszonych w plasterki grubości 1cm. Ugotowany w cukrze korzeń lotosu to popularny azjatycki deser.

Składniki: 100% korzeń lotosu suszony. Produkcja: Chiny.

Waga 0,16 kg
100% NATURALNE SKŁADNIKI!

TYLKO U NAS!

TAK

Może spodoba się również…