Przejdź do treści

Lotos korzeń młody w zalewie 454g

16,50  brutto

Korzeń lotosu tak samo jak łodyga i kwiat ma charakterystyczny przekrój z centrycznie ułożonymi dziurkami. Może być spożywana jako przystawka (polany olejem sezamowym) a także jako składnik sałatek, zup i dań smażonych.  Jest bogaty w błonnik, witaminę C, potas, witaminę B1, B2, B6, fosfor, miedź i mangan. Produkcja: Tajlandia.

Na stanie

Korzeń lotosu tak samo jak łodyga i kwiat ma charakterystyczny przekrój z centrycznie ułożonymi dziurkami. Może być spożywana jako przystawka (polany olejem sezamowym) a także jako składnik sałatek, zup i dań smażonych.  Jest bogaty w błonnik, witaminę C, potas, witaminę B1, B2, B6, fosfor, miedź i mangan. Waga po osączeniu: 200g. Składniki: korzeń lotosu, woda, sól, kwas cytrynowy, konserwant (E211, E233). Zawiera siarczyny. Produkcja: Tajlandia.

Korzeń lotosu to jadalna bylina popularna w kuchni chińskiej, japońskiej, tajskiej i innych kuchniach azjatyckich. Korzeń lotosu może być stosowany jako warzywo w daniach stir-fry, duszonych i w zupach. Korzeń lotosu podobnie jak kwiat ma na przekroju atrakcyjny symetryczny wzór, w smaku jest nieco podobny do ziemniaka.

Waga 0,7 kg
UWAGA SZKŁO

ORYGINALNE TAJSKIE!

TYLKO U NAS!

TAK

SUPER CENA!

Może spodoba się również…