Przejdź do treści

Mata bambusowa do sushi 21x24cm

5,50  brutto

Mata bambusowa do sushi 21x24cm. Mata wykonana jest z bambusowych szczebelków o przekroju okrągłym. Niezbędne narzędzie do przygotowania maki-sushi. Produkcja: Chiny.

Na stanie

Jesteś miłośnikiem prawdziwych maka-sushi, rodem z azjatyckich zakątków? Przyrządź je samodzielnie za pomocą prezentowanej przez nas maty bambusowej do sushi 21 x 24 cm, która pozwoli stworzyć wykwintne danie. Dzięki niej będziesz mógł indywidualnie wykonać azjatycki przysmak, doskonale oddając jego rzeczywisty aromat. Mata bambusowa do sushi 21 x 24 cm pozwala na przyrządzanie sushi według własnych receptur i smaków.

Profesjonalna mata bambusowa do sushi 21 x 24 cm – poznaj smaki Azji

Mata bambusowa do sushi 21 x 24 cm została dostosowana w taki sposób, aby tworzyć najwyższej jakości rolki sushi. Wykonana z solidnych, bambusowych szczebelków o przekroju okrągłym stanie się niezbędnym elementem wyposażenia kuchni, w której królują wyjątkowe smaki z różnych zakątków świata. Mata bambusowa bardzo precyzyjnie i dokładnie otuli indywidualnie dobrane składniki, co jest jej głównym atutem. Sprawi, że ryż oraz specjalnie skomponowane dodatki będą doskonale scalone i wyjątkowo smaczne.

Produkcja: Chiny.

Waga 0,1 kg
SUPER CENA!