Przejdź do treści

Nóż do obierania KOM-KOM 11,5cm OSTRY JAK BRZYTWA!

15,00  brutto

Nóż do obierania z okrągłym czubkiem i drewnianą rączką renomowanego tajskiego producenta KIWI (KOM-KOM to druga marka firmy KIWI). Nóż przeznaczony głównie do obierania, ale znakomicie poradzi sobie także z cięciem różnorodnych produktów. Przy posługiwaniu się zachować SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Stal nierdzewna, drewno impregnowane.  Produkcja: Tajlandia.
Znane i cenione na całym świecie noże i tasaki KIWI (KOM-KOM) to idealne połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Stal stosowana do produkcji noży KOM-KOM wymaga regularnego podostrzania, jednak momentalnie uzyskuje rewelacyjną ostrość.

Na stanie

Nóż do obierania (paring) z okrągłym czubkiem i drewnianą rączką renomowanego tajskiego producenta KIWI (KOM-KOM to druga marka firmy KIWI). Nóż przeznaczony głównie do obierania, ale znakomicie poradzi sobie także z cięciem różnorodnych produktów. Ekstremalnie ostry, z łatwością tnący trzymaną pionowo kartkę papieru (tak wykonuje się test ostrości noży). Przy posługiwaniu się zachować SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Stal nierdzewna, drewno impregnowane. Długość: 22cm, ostrze: 11,5cm, szerokość: 1,9cm, grubość: 0,8mm, waga: 30g. Produkcja: Tajlandia.

Znane i cenione na całym świecie noże i tasaki KIWI (KOM-KOM) to idealne połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Stal stosowana do produkcji noży KOM-KOM wymaga regularnego podostrzania (kilka przeciągnięć po osełce przed większym cięciem), jednak momentalnie uzyskuje rewelacyjną ostrość, co powoduje, że cięcie staje się czystą przyjemnością.

Waga 0,04 kg
ORYGINALNE TAJSKIE!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

SUPER CENA!

Może spodoba się również…