Przejdź do treści

Nóż do owoców KIWI 10cm OSTRY JAK BRZYTWA!

14,00  brutto

Mały, poręczny nóż z drewnianą rączką przeznaczony do cięcia i obierania owoców, renomowanego tajskiego producenta KIWI. Przy posługiwaniu się zachować SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Stal nierdzewna, drewno impregnowane. Produkcja: Tajlandia. Znane i cenione na całym świecie noże i tasaki KIWI to idealne połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Stal stosowana do produkcji noży KIWI wymaga regularnego podostrzania , jednak momentalnie uzyskuje rewelacyjną ostrość, co powoduje, że cięcie staje się czystą przyjemnością.

Na stanie

Mały, poręczny nóż z drewnianą rączką przeznaczony do cięcia i obierania owoców, renomowanego tajskiego producenta KIWI. Ekstremalnie ostry z łatwością tnący trzymaną pionowo kartkę papieru (tak wykonuje się test ostrości noży). Przy posługiwaniu się zachować SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Stal nierdzewna, drewno impregnowane. Długość: 16,5cm, ostrze: 10cm, szerokość: 2,5cm, grubość: 1mm, waga: 30g. Produkcja: Tajlandia.

Znane i cenione na całym świecie noże i tasaki KIWI to idealne połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Stal stosowana do produkcji noży KIWI wymaga regularnego podostrzania (kilka przeciągnięć po osełce przed większym cięciem), jednak momentalnie uzyskuje rewelacyjną ostrość, co powoduje, że cięcie staje się czystą przyjemnością.

Waga 0,04 kg
SUPER CENA!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

ORYGINALNE TAJSKIE!

Może spodoba się również…