Przejdź do treści

Nóż tajski Java 19cm OSTRY JAK BRZYTWA!

27,00  brutto

Znakomity, długi nóż tajski Java 19cm renomowanego tajskiego producenta KIWI. Java to uniwersalny nóż o specyficznym tajskim ostrzu, przeznaczony do cięcia wszelkiego typu produktów. Ekstremalnie ostry, z łatwością tnący trzymaną pionowo kartkę papieru (tak wykonuje się test ostrości noży). Przy posługiwaniu się zachować SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Mogę polecić ten nóż z pełną odpowiedzialnością, zanim “przesiadłem się” na najwyższej klasy noże z japońskiej stali VG-10 (wkrótce także w mojej ofercie), używałem nieco dłuższego noża Java 22cm przez ponad 6 lat i od kiedy go zakupiłem praktycznie wszystkie inne noże poszły w odstawkę. Długość: 31cm, ostrze: 19cm, szerokość: 4cm, grubość: 1mm, waga: 85g. Produkcja: Tajlandia.

Na stanie

Znakomity, długi nóż tajski Java 19cm renomowanego tajskiego producenta KIWI. Java to uniwersalny nóż o specyficznym tajskim ostrzu, przeznaczony do cięcia wszelkiego typu produktów. Ekstremalnie ostry, z łatwością tnący trzymaną pionowo kartkę papieru (tak wykonuje się test ostrości noży). Przy posługiwaniu się zachować SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Mogę polecić ten nóż z pełną odpowiedzialnością, zanim “przesiadłem się” na najwyższej klasy noże z japońskiej stali VG-10 (wkrótce także w naszej ofercie), używałem nieco dłuższego noża Java 22cm przez ponad 6 lat i od kiedy go zakupiłem praktycznie wszystkie inne noże poszły w odstawkę. Długość: 31cm, ostrze: 19cm, szerokość: 4cm, grubość: 1mm, waga: 85g. Produkcja: Tajlandia.

Znane i cenione na całym świecie noże i tasaki KIWI to idealne połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Stal stosowana do produkcji noży KIWI wymaga regularnego podostrzania (kilka przeciągnięć po osełce przed większym cięciem), jednak momentalnie uzyskuje rewelacyjną ostrość, co powoduje, że cięcie staje się czystą przyjemnością.

Produkty podobne:
Noż tajski Java 22cm

Waga 0,085 kg

Może spodoba się również…