Przejdź do treści

Pasta chili Sambal Badjak Extra Hot KONINGSVOGEL

13,95  brutto

Sambal Badjak w wersji Extra Hot z dodatkiem mega ostrych papryczek Bird’s Eye. Sambal Badjak to indonezyjska gęsta pasta ze świeżych papryczek chilli smażonych na oleju o ciekawym ostrym i słodkawym smaku. Sambal Badjak stosuje się jako pikantny dodatek do dań (jak u nas chrzan albo musztardę), bardzo dobrze smakuje z daniami grillowanymi i jako składnik sosów. Bardzo dobrze komponuje się z jajecznicą!. Indonezja przez wiele lat była holenderską kolonią i w ten sposób wiele dań i dodatków indonezyjskich przywędrowało do Holandii, KONINGSVOGEL to najpopularniejszy holenderski producent sambali. Produkcja: Holandia.

Na stanie

SKU: 700003 Kategorie: , ,

Sambal Badjak w wersji Extra Hot z dodatkiem mega ostrych papryczek Bird’s Eye.

Sambal Badjak to indonezyjska gęsta pasta ze świeżych papryczek chilli smażonych na oleju, o ciekawym ostrym i słodkawym smaku. Sambal Badjak stosuje się jako pikantny dodatek do dań (jak u nas chrzan albo musztardę), bardzo dobrze smakuje z daniami grillowanymi i jako składnik sosów. Bardzo dobrze komponuje się z jajecznicą!.

Indonezja przez wiele lat była holenderską kolonią i w ten sposób wiele dań i dodatków indonezyjskich przywędrowało do Holandii. KONINGSVOGEL to najpopularniejszy holenderski producent sambali.

Składniki: świeżo mielone czerwone chili 45%, mielona cebula, olej słonecznikowy, cukier, brązowy cukier, przyprawy, czosnek w proszku, konserwanty (E202, E211, E260,). Produkcja: Holandia.

Waga 0,36 kg
UWAGA SZKŁO

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

SUPER CENA!

Może spodoba się również…