Przejdź do treści

Placki indyjskie Papad z fasoli urad 113g DO SMAŻENIA

14,50  brutto

Indyjski Papad (zwany także Poppadums) to cienki, chrupiący placek z fasoli urad, podawany jako przystawka w czasie oczekiwania na danie główne, stosuję się go także jako dodatek do dań w głębokim sosie, przy jego pomocy nabiera się porcję sosu i zjada razem z plackiem. Ma ciekawy, oryginalny smak. Opakowanie zawiera ok. 10 placków. Papady mogą być podawana jako oryginalna przekąska, świetnie smakują maczane w słodkim chutneyu z mango a także w słodkim sosie chili. Produkcja: Indie.

Na stanie

Indyjski Papad (zwany także Poppadums) to cienki, chrupiący placek z fasoli urad, podawany jako przystawka w czasie oczekiwania na danie główne, stosuję się go także jako dodatek do dań w głębokim sosie, przy jego pomocy nabiera się porcję sosu i zjada razem z plackiem. Ma ciekawy, oryginalny smak. Opakowanie zawiera ok. 10 placków. Papady mogą być podawana jako oryginalna przekąska, świetnie smakują maczane w słodkim chutneyu z mango a także w słodkim sosie chili.

Składniki: mąka z fasoli urid, mąka ryżowa, sól, olej kokosowy, regulator kwasowości (węglan wapnia). Produkcja: Indie.

Przygotowanie: Na patelni dobrze rozgrzać 1-2cm oleju. Wrzucić placek Papad, po 2-3 sek placek zacznie puchnąc i się rozwijać. Czasami brzegi placka szybko się podwija i nie usmażą, wtedy możemy obrócić placek na druga stronę na 1-2 sek.

Indyjskie naleśniki powinny być podawane na ciepło i chrupko. Podawać je można z rozmaitymi dipami oraz siekanymi warzywami.

Waga 0,14 kg
ORYGINALNE INDYJSKIE!

100% NATURALNE SKŁADNIKI!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

Może spodoba się również…