Przejdź do treści

Wodorosty WAKAME 56g

22,00  brutto

Wodorosty WAKAME (Undaria pinnatifida) to jadalny morskie wodorosty zwany także morskim warzywem. Uprawiany na szeroką skalę w Japonii i Korei. Wakame świetnie nadają się do zup, sałatek, potraw stir-fry i wielu innych dań. Wodorosty Wakame są zdrowe, smaczne i bardzo łatwe do przygotowania. Po namoczeniu wielokrotnie (ok. 10 razy) zwiększają objętość. Skład: 100% suszone wodorosty wakame. Produkcja: Chiny.

Przykładowe zastosowanie: wrzucamy 1 łyżkę do garnka zupy, po minucie zupa wypełniona jest zielonymi, smacznymi wodorostami.

Na stanie

Jeśli szukasz pysznych i zdrowych dodatków, spróbuj wodorostów wakame. Pewnie słyszałeś o tym, że Japończycy to jeden z najdłużej żyjących narodów świata. Ich sekret tkwi przede wszystkim w zbilansowanej diecie. Nieodłącznym elementem ich posiłków są natomiast algi. To morskie warzywo jest źródłem wielu, cennych składników odżywczych: jodu, wapnia, kwasu foliowego, żelaza oraz witaminy A, C, E i K. Ponadto udowodniono, że algi wspomagają proces odchudzania. W naszym sklepie znajdziesz wodorosty wakame w wersji suszonej, co sprzyja zachowaniu świeżości przez długi czas. Sposób przyrządzenia jest bardzo prosty – w zależności od potrzeb zalej odpowiednią ilość suszu wodą, zupą albo sosem. Pamiętaj jednak, że po namoczeniu zwiększają one swoją objętość aż dziesięciokrotnie. Wystarczy zatem niewielka porcja, aby cieszyć się smacznym i zdrowym dodatkiem. Japońskie algi sprawdzą się nie tylko w ciepłych, pikantnych potrawach, możesz wykorzystać je także do sałatek i dań stir-fry. Spróbuj i przekonaj się sam.

Waga 0,065 kg
SUPER CENA!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

100% NATURALNE SKŁADNIKI!

ORYGINALNE KOREAŃSKIE!