Przejdź do treści
Brak na stanie!

Zupa z kaczki Vit Tiem w kostce 75g

5,50  brutto

Zupa z kaczki Vit Tiem w kostce to baza do szybkiego wykonania popularnej wietnamskiej zupy z pieczoną (smażoną) kaczką i makaronem. Wietnamska zupa z kaczki Vit Tiem to dobrze doprawione, pożywne i bardzo smaczna danie. Kostka do zupy z kaczki Vit Tiem ma dobry, naturalny skład, choć jak to w kuchni wietnamskiej/chińskiej/japońskiej nie obyło się bez dodatku tak lubianego w tamtym rejonie świata glutaminianu sodu. Produkcja: Wietnam.

 

Brak na stanie!

Zupa z kaczki Vit Tiem w kostce to baza do szybkiego wykonania popularnej wietnamskiej zupy z pieczoną (smażoną) kaczką i makaronem. Wietnamska zupa z kaczki Vit Tiem to dobrze doprawione, pożywne i bardzo smaczna danie. Kostka do zupy z kaczki Vit Tiem ma dobry, naturalny skład, choć jak to w kuchni wietnamskiej/chińskiej/japońskiej nie obyło się bez dodatku tak lubianego w tamtym rejonie świata glutaminianu sodu. Składniki: sól, cukier, przyprawy(cebula, czosnek, anyż, cynamon, goździki, czarny pieprz), wzmacniacz smaku (glutaminian sodu). Produkcja: Wietnam.

Przygotowanie:
Paczkę zupy z kaczki Vit Tiem w kostce 75g rozpuszczamy do 1,5L gotującej się wody. Dodajemy mięso kaczki i grzyby shiitake, gotujemy kilka minut. Podajemy w miseczce z porcją makaronu mie jajecznego lub makaronem ryżowym

 

 

Waga 0,10 kg
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

ORYGINALNE CHIŃSKIE!