Przejdź do treści
Brak na stanie!

Kamień wodny osełka 3000/8000 KATTO

139,00  brutto

Najwyższej jakości kamień wodny dwustronny KATTO o ziarnistości (grit) 3000/8000, wyprodukowany przez renomowanego producenta osełek firmę TAIDEA. Kamień 3000/8000 to prawdziwy rarytas, który powinien mieć każdy miłośnik noży, japoński kamień o podobnych parametrach to wydatek minimum kilkuset złotych. Przy pomocy tego kamienia możemy nadać dobrej jakości nożowi niespotykaną ostrość (należy jednak pamiętać, że przed zastosowaniem tego kamienia należy wstępnie zaostrzyć go kamieniem grit 400/1000). Przed ostrzeniem należy namoczyć kamień w wodzie przez minimum 5 minut. Kamień wyposażony w silikonową podkładkę przeciwpoślizgową, sprzedawany w estetycznym pudełku. Materiał ścierny: tlenek glinu (korund biały), rozmiar: 180x60x27mm.

UWAGA: Podczas ostrzenia kamień zabrudza się opiłkami ścieranego metalu (przy najwyższych jakości nożach z bardzo twardej stali zjawisko to jest niewielkie, natomiast miękkie noże bardzo brudzą), jest to zjawisko normalne jednak powoduje nieestetyczny wygląd kamienia. Po użyciu należy kamień umyć bieżącą wodą i szczotką jednak nie usunie to wszystkich osadów. Jedynym sposobem utrzymania czystości kamienia (choć nie jest to niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania) jest zmywanie wodą tworzących się opiłków na bieżąco podczas ostrzenia.

Kamienie wodne KATTO zostały wyprodukowane przez firmę TAIDEA, najbardziej zaawansowanego technicznie, cenionego na całym świecie chińskiego producenta narzędzi do ostrzenia. Kamienie wodne KATTO dorównują jakością kamieniom japońskim przy 3-4 krotnie niższych cenach.

Brak na stanie!

Wyprzedaż: Kamień jest lekko ukruszony na jednym z rogów, dobrze widoczne na zdjęciu.

Kamień wodny osełka grit 3000/8000 KATTO to najwyższej jakości kamień wodny dwustronny o ziarnistości (grit) 3000/8000. Kamień wyprodukowany przez renomowanego producenta osełek firmę TAIDEA. Kamień wodny grit 3000/8000 to prawdziwy rarytas, który powinien mieć każdy miłośnik noży, japoński kamień o podobnych parametrach to wydatek minimum kilkuset złotych. Przy pomocy tego kamienia możemy nadać dobrej jakości nożowi niespotykaną ostrość.  Należy jednak pamiętać, że przed zastosowaniem tego kamienia należy wstępnie zaostrzyć go kamieniem o niższym grit np. 400/1000). Przed ostrzeniem należy namoczyć kamień w wodzie przez minimum 5 minut. Kamień wyposażony w silikonową podkładkę przeciwpoślizgową, sprzedawany w estetycznym pudełku. Materiał ścierny: tlenek glinu (korund biały), rozmiar: 180x60x27mm.

UWAGA:

Podczas ostrzenia kamień zabrudza się opiłkami ścieranego metalu (przy najwyższych jakości nożach z bardzo twardej stali zjawisko to jest niewielkie, natomiast miękkie noże bardzo brudzą), jest to zjawisko normalne jednak powoduje nieestetyczny wygląd kamienia. Po użyciu należy kamień umyć bieżącą wodą i szczotką jednak nie usunie to wszystkich osadów. Jedynym sposobem utrzymania czystości kamienia (choć nie jest to niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania) jest zmywanie wodą tworzących się opiłków na bieżąco podczas ostrzenia.

MADE BY TAIDEA

Kamień wodny osełka grit 3000/8000 KATTO został wyprodukowany przez firmę TAIDEA, najbardziej zaawansowanego technicznie, cenionego na całym świecie chińskiego producenta narzędzi do ostrzenia. Kamienie wodne KATTO dorównują jakością kamieniom japońskim przy 3-4 krotnie niższych cenach.

Zobacz film instruktażowy jak używać kamienia wodnego

Waga 0,7 kg
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

SUPER CENA!

Może spodoba się również…