Przejdź do treści

Nóż do mięsa KIWI 21cm OSTRY JAK BRZYTWA!

(1 opinia klienta)

29,00  brutto

Długi, wąski nóż rzeźnicki do cięcia mięsa z drewnianą rączką renomowanego tajskiego producenta KIWI. Ekstremalnie ostry, z łatwością tnący trzymaną pionowo kartkę papieru (tak wykonuje się test ostrości noży). Przy posługiwaniu się zachować SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Stal nierdzewna, drewno impregnowane.  Produkcja: Tajlandia.
Znane i cenione na całym świecie noże i tasaki KIWI to idealne połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Stal stosowana do produkcji noży KIWI wymaga regularnego podostrzania , jednak momentalnie uzyskuje rewelacyjną ostrość.

Na stanie

Nóż do mięsa Kiwi, polecany przez szefów kuchni oraz rzeźników. Wykonany ze stali nierdzewnej, wyposażony w drewnianą, impregnowaną i doskonale trzymającą się w dłoni rączkę. Kiwi to ceniony na świecie, tajski producent noży i tasaków. Pewnie nie raz widziałeś obrazki azjatyckich kucharzy, którzy sprawnie oprawiali np.: ryby. W ponad 90% w dłoni trzymali niezawodny sprzęt od Kiwi. Uwaga! Noże są bardzo ostre, zatem zalecamy ostrożność już przy pierwszym zastosowaniu. Z czasem mogą się tępić, wystarczy jednak kilka razy przejechać po osełce i znów będą, jak nowe. Zobacz, jak szybko i skutecznie możesz pokroić nawet twarde gatunki mięs. Przekonaj się, że dobry nóż to podstawa w każdej kuchni. Z Kiwi możesz być pewnym, że biorąc sprawy w swoje ręce, uzyskasz fenomenalne efekty. Przy posługiwaniu się zachować SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Stal nierdzewna, drewno impregnowane. Długość: 32,5 cm: ostrze: 21 cm; szerokość: 3,5 cm, grubość; 1 mm, waga 75 g.

Znane i cenione na całym świecie noże i tasaki KIWI to idealne połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Stal stosowana do produkcji noży KIWI wymaga regularnego podostrzania (kilka przeciągnięć po osełce przed większym cięciem), jednak momentalnie uzyskuje rewelacyjną ostrość, co powoduje, że cięcie staje się czystą przyjemnością.

Waga 0,08 kg
SUPER CENA!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

ORYGINALNE TAJSKIE!

1 opinia dla Nóż do mięsa KIWI 21cm OSTRY JAK BRZYTWA!

  1. Alicja

    Potwierdzam to co w opisie produktu, nóż bardzo ostry!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…