Przejdź do treści

Nóż uniwersalny utility KIWI 11,5cm OSTRY JAK BRZYTWA!

13,90  brutto

Kompaktowy, bardzo poręczny nóż uniwersalny (utility) 11,5cm z drewnianą rączką renomowanego tajskiego producenta KIWI. Uniwersalny nóż kuchenny przeznaczony do cięcia wszelkiego typu produktów. Ekstremalnie ostry z łatwością tnący trzymaną pionowo kartkę papieru (tak wykonuje się test ostrości noży). Przy posługiwaniu się zachować SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Stal nierdzewna, drewno impregnowane. .Produkcja: Tajlandia.

Na stanie

Nóż uniwersalny utility KIWI 11,5cm z drewnianą rączką renomowanego tajskiego producenta KIWI. W testach ostrości, które polegają na przecięciu ustawionej pionowo kartki papieru, uniwersalny nóż od Kiwi osiąga fenomenalne efekty. Uwaga! Zalecamy ostrożność już przy pierwszym użyciu. Pamiętaj, że nóż może z czasem się tępić, jednak wystarczy użyć osełki, aby znów ciął, jak nowy. Jeśli w swojej kuchni cenisz solidność i precyzję, poznaj naszą ofertę noży KIWI i KOM KOM.

Nóż uniwersalny Kiwi to produkt od renomowanej, tajskiej firmy specjalizującej się w produkcji wysoko wyspecjalizowanego sprzętu kuchennego. Z Kiwi masz pewność, że inwestujesz w to, co najlepsze. Sprawdź zatem ostrze wykonane z nierdzewnej stali oraz z drewnianą rączką, która dzięki zaimpregnowaniu jest wytrzymała i nie pozwala wnikać zarazkom w powierzchnię. Prezentowany nóż ma następujące wymiary: długość 23 cm; szerokość 1,8 cm; grubość 0,8 mm; waga 30 g i ostrze 11,5 cm. To sprzęt, który poradzi sobie nie tylko z mięsem. Idealnie nadaje się do krojenia twardych warzyw oraz owoców.

Waga 0,04 kg
ORYGINALNE TAJSKIE!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

SUPER CENA!

Może spodoba się również…