Przejdź do treści
Promocja!

Patelnia wok RĘCZNIE KUTY ze stali węglowej 15cali (38cm) OrientCook

130,00  brutto

Patelnia wok RĘCZNIE KUTY ze stali węglowej 15 cali OrientCook, średnica: 37,5-38,5cm, głębokość: 11cm; waga 1600g; grubość ścianki: 1,2mm. Drewniana rączka umożliwia łatwe posługiwanie się wokiem podczas smażenia. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu). Przy zakupie woka zajrzyj także do działu Akcesoria do woków. Produkcja: Chiny.

Na stanie

Patelnia wok RĘCZNIE KUTY ze stali węglowej 15cali OrientCook, Średnica: 37,5-38,5 cm; głębokość 11 cm; waga 1600g; grubość ścianki 1,2 mm.  Drewniana rączka umożliwia łatwe posługiwanie się wokiem podczas smażenia. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wypalania (instrukcja wypalania i konserwacji w z załączeniu). Przy zakupie woka zajrzyj także do działu Akcesoria do woków. Produkcja: Chiny.

Tradycyjny, ręcznie kuty wok ze stali węglowej jest najdoskonalszą znaną patelnią przeznaczoną do chińskiego gotowania. Uderzana wielokrotnie młotem stal, zagęszcza się i doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu wok nagrzewa się szybko i jednolicie. Dzięki zastosowaniu stali węglowej, podczas smażenia wok pokrywa się naturalną węglową powłoką, zapewniającą zdrowe gotowanie bez przywierania potraw. Kucie nadaje także ściankom woka lekkiej chropowatości, dzięki czemu tworząca się patyna węglowa ma dużo mniejszą tendencję do odpadania. Smażenie w tym woku doda waszym daniom prawdziwego “wok hee” – oddechu woka. Jedzenie dań z woka węglowego jest jedną z metod terapii stosowaną w tradycyjne medycynie chińskiej (szczególnie zalecana przy anemii).

Waga 1,65 kg
ORYGINALNE CHIŃSKIE!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

TYLKO U NAS!

TAK

SUPER CENA!

1 opinia dla Patelnia wok RĘCZNIE KUTY ze stali węglowej 15cali (38cm) OrientCook

  1. Marek Grotowski

    wok

    Dziś przyszedł razem z pierścieniem i makaronami. Wygląda tak zajebiście, że… na razie się na niego patrzę. Będzie wypalany jak się już napatrzę. Ładna rzecz.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…