Przejdź do treści

Tasak chiński szefa LEUNG TIM Nr2 SUPER STAL!

240,00  brutto

Tasak chiński szefa LEUNG TIM Nr2 z metalową rączką renomowanej firmy z Hong Kongu. Jest to najwyższej klasy tasak szefa wykańczany ręcznie, wykonany ze stali z wysoką zawartością węgla, bardzo ostry, bardzo długo trzymający ostrość. Grubość ostrza zmniejsza się od rękojeści do czubka z 6 do 1,5mm. Mercedes wśród tasaków chińskich, takiego tasaka nie dostaniecie nigdzie indziej w Polsce! Jeden z tych tasaków (wersja slice) trafił do mojej kuchni, już po wzięciu do ręki byłem pewny że to świetny nóż, a pierwsze cięcie tylko mnie o tym upewniło – bardzo poręczny, ostry jak brzytwa, cięcie nim to sama przyjemność, zdecydowanie polecam!

Na stanie

Tasak chiński szefa LEUNG TIM Nr2 z metalową rączką renomowanej firmy z Hong Kongu. Najwyższej klasy tasak szefa wykańczany ręcznie, wykonany ze stali z wysoką zawartością węgla, bardzo ostry, bardzo długo trzymający ostrość.

Grubość ostrza zmniejsza się od rękojeści do czubka z 6 do 1,5mm. Mercedes wśród tasaków chińskich, takiego tasaka nie dostaniecie nigdzie indziej w Polsce! Jeden z tych tasaków (wersja slice) trafił do mojej kuchni, już po wzięciu do ręki byłem pewny że to świetny nóż, a pierwsze cięcie tylko mnie o tym upewniło – bardzo poręczny, ostry jak brzytwa, cięcie nim to sama przyjemność, zdecydowanie polecam!

Tasak szefa przeznaczony jest do krojenia wszelkiego typu artykułów spożywczych, niezbędne narzędzie chińskiego kucharza. Szerokie ostrze pozwala na wygodne przenoszenie pociętych składników. Stal nierdzewna wysokowęglowa. Długość noża: 31cm, długość ostrza: 20,5cm, szerokość ostrza: 9cm, grubość ostrza: 6mm-1,5mm, waga 460g. Produkcja: Hong Kong.

Recenzje tego znakomitego tasaka znajdziecie pod tym linkiem:

Waga 0,47 kg
TYLKO U NAS!

TAK

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

Może spodoba się również…