Przejdź do treści

Kamień do ostrzenia noży dwustronny 20cm

14,00  brutto

Kamień do ostrzenia noży dwustronny z jednej strony grubsza do formowania ostrza, z drugiej drobniejsza osełka do polerowania w celu nadania wysokiej ostrości. Kamień nie ma określonych stopnia grid, nadaje się do ostrzenia wszelkiego rodzaju noży i narzędzi. Wymiary: 20x5x2,5cm, materiał ścierny: węglik krzemu. Produkcja: Chiny.

Na stanie

Ostre, niezawodne noże to niezbędne elementy wyposażenia każdej kuchni. Przyrządzanie azjatyckich dań wymaga natomiast jeszcze wyższej jakości, która poradzi sobie nawet z najbardziej twardymi i dużymi składnikami. Najlepszym sposobem na naostrzenie noża japońskiego jest oferowany przez nas kamień do ostrzenia noży dwustronny 20 cm, gwarantujący niezwykłą skuteczność. Świetnie sprawdzi się także do tradycyjnych noży, zapewniając komfort i przyjemność przyrządzania potraw.

Skuteczność i najwyższy poziom ostrości

Kamień do ostrzenia noży dwustronny 20 cm ma zaawansowaną konstrukcję – z jednej strony grubszą, z drugiej natomiast drobniejszą. Dzięki temu pozwala zarówno na skuteczne uformowanie ostrza, jak i solidne wypolerowanie odpowiadające za poziom ostrości. Kamień do ostrzenia noży dwustronny 20 cm wykonany został z najwyższej jakości papieru ściernego pod postacią węglika krzemu. Jego wielkość sprawia, że produkt posłuży przez bardzo długi czas, zapewniając niezawodność działania.

Wyprodukowany w Chinach. Jego wymiary to 20 x 5 x 2,5 cm. Do produkcji został wykorzystany materiał ścierny pod postacią węglika krzemu.

Waga 0,55 kg
SUPER CENA!

Może spodoba się również…