Przejdź do treści

Nóż uniwersalny KIWI 12cm z plastikową rączką

12,90  brutto

Nóż uniwersalny KIWI 12cm z plastikową rączką renomowanego tajskiego producenta KIWI. W testach ostrości, które polegają na przecięciu ustawionej pionowo kartki papieru, uniwersalny nóż od Kiwi osiąga fenomenalne efekty.

Na stanie

Nóż uniwersalny KIWI 12cm z plastikową rączką renomowanego tajskiego producenta KIWI. W testach ostrości, które polegają na przecięciu ustawionej pionowo kartki papieru, uniwersalny nóż od Kiwi osiąga fenomenalne efekty. Ten nóż poradzi sobie nie tylko z mięsem. Idealnie nadaje się również do krojenia twardych warzyw oraz owoców. Uwaga! Zalecamy ostrożność już przy pierwszym użyciu. Pamiętaj, że nóż może z czasem się tępić, jednak wystarczy użyć osełki, aby znów ciął, jak nowy. Jeśli w swojej kuchni cenisz solidność i precyzję, poznaj naszą ofertę noży KIWI i KOM KOM.

Nóż uniwersalny Kiwi to produkt od renomowanej, tajskiej firmy specjalizującej się w produkcji wysoko wyspecjalizowanego sprzętu kuchennego. Z Kiwi masz pewność, że inwestujesz w to, co najlepsze. Ostrze wykonane z nierdzewnej stali, tworzywo polipropylenowe.  Długość 23 cm, ostrze 12cm, szerokość 2cm; grubość 0,8 mm; waga 40 g.

Waga 0,03 kg
ORYGINALNE TAJSKIE!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

TYLKO U NAS!

TAK

SUPER CENA!

Może spodoba się również…